HILUX' için Fabrika Toptan Satış Oto Radyatörü; 02 TIGER 2WD/ D4D MT OEM 16400-0L060
| Ürün özellikleri | |
| Üretici parti numarası | KJ-12446 |
| Araba tipi | HILUX' 02 KAPLAN 2WD/ D4D MT |
| Çekirdek boyutu | PA 450 x 528 x 26/32/36 mm |
| OEM | 16400-0L060 |
| Tank Boyutu | 54,5/54.5 x 545 mm |
| Karton boyutu | 640 x 135 x 605 mm |
| Çekirdek Malzeme | Alüminyum |
| Tank Malzemesi | Plastik |
| Kalınlık | 26/32/36 mm |
| Garanti | Bir yıl |
| paketleme | Nötr Ambalaj / Köpük Köşe Koruyucu / Blister Ambalaj / Sizin tarafınızdan herhangi bir özel gereksinim talebi. |
| Teslimat | Sipariş onaylandıktan sonra 30 ~ 40 gün |
| Ödeme koşulu | T/T, üretim öncesi %30 mevduat, sevkiyat öncesi bakiye |
| Ticari Terim | FOB SHENZHEN Çin |
| ADEDI | 30 Adet |




| 1. Sertifikalı yüksek kaliteli tedarikçilerle işbirliği yapmak. |
| 2. Gelen Muayene ve bitmiş muayene. |
| 3. Üretim süreci boyunca görsel inceleme. |
| 4. Üretilen ürünlerde %100 sızdırmazlık testi. |
| 5. Performans ve yaşam döngüsünü test etmek için rüzgar tüneli testi ve basınç döngüsü testi gibi yetkili laboratuvarda test edilen numune. |
| 6. Her ürünü takip etmek için sistem üzerinde tarih tabanının oluşturulması ve mükemmelleştirilmesi. |
| 7. Tam satış sonrası hizmeti düşünün. |
Popüler Etiketler: fabrika toptan otomatik radyatör hilux' 02 kaplan 2wd/d4d mt oem 16400-0l060, üreticiler, toptan satış, kalite
