Temel bilgi
Model NO .: KJ-12389
Gövde Malzemesi: Alüminyum
Sertifikasyon: ISO9001, TS16949
Soğutma Sıvısı Tipi: Alkol
Radyatör Çekirdeği Türü: Boru-yüzgeç
Soğutma Sıvısı Marka: Shell
Çekirdek Boyutu: PA600 * 378 * 16 / 22mm
Yağ Soğutucu: φ19 * 250mm
Karton: 830 * 110 * 460
At / Mt: adresinde
Ticari marka: KINGA
Şartname: PA600 * 378 * 16/22
HS Kodu: 8708911000
Bileşen: Radyatör
Soğuk Stil: Su soğutmalı
Yapı: Açık Tip
Radyatör Türü: Doğrudan akış
Su Sıcaklığı Sensör Tipi: Dijital Tip
Cartype: Corolla Zre152 06-07 at
Tank Boyutu: 40/40 * 40 * 400mm
OEM: 16400-22200
Garanti: 12 Ay
Şirket Tipi: Üretici
Nakliye Paketi: Nötr Ambalaj / Vvo Paketleme / Blister Ambalaj
Menşei: Çin
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması
Korolla zre152 06-07 için TOYOTA RADYATÖR
Toyota VIOS '02 MT için radyatörün özellikleri
| Kartpostal başvurusu | Toyota korolası zre152 06-07 at |
| Çekirdek Malzeme | Alüminyum |
| Tank Malzemesi | Plastik |
| Süreç | Sert sert lehimleme |
| Radyatör Çekirdek Tipi | Boru kanadı |
| Malzeme | Alüminyum çekirdek / plastik tank |
| Çekirdek boyutu | PA600 * 378 * 16 / 22mm |
| Kalınlık | 16 / 22mm |
| Tank büyüklüğü | 40/40 * 40 * 400mm |
| Karton boyutu | 830 * 110 * 460mm |
| HS kodu | 8708911000mm |
| Fiyat Şartları | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Ödeme şartları | TT% 30 depozito, B / L kopyaya karşı% 70 |
| Garanti | 12 ay |
| Paket Tipi | EPE paspaslar, vakumlu ambalajlar, kabarcık poşetler, diğerleri |
| İhracat Piyasaları | Küresel |
KINGA AUTO parça sanayi fabrikası şirketi, mükemmel üretim becerileri ve yönetimi ile profesyonel bir radyatör üreticisidir. 40'dan fazla yetenekli uzman ve mühendisimiz var. Yıllık üretim 500.000'e ulaşıyor. Günümüzde ürünlerimiz tüm dünyada iyi satılmaktadır.
Bizim avantajlarımız:
Geniş Kullanım: 5000'den fazla çeşit ürün tüm dünyaya ihraç edilmiştir.
Profesyonel Fabrika: 10 yılı aşkın süredir ısı transfer sisteminin imalatında uzmanım.
Çalışma Ekibi: Profesyonel teknik ekip dahil olmak üzere 400'den fazla işçi.
Hızlı Yanıt: Sizden gelen herhangi bir e-posta ya da soruşturma 24 saat içinde cevaplandırılacak, 2 dakikanızda bir fiyat teklifi hazır.
Teslimat: Tam Teslimat Süresi size onay verildikten sonra garanti edilebilir.
hizmetlerimiz
1.Competitive Price
Alüminyum malzemeden ve diğer parçalarından değil, aynı zamanda yüksek kalitede, ama aynı zamanda iyi bir fiyat sunmamız için birçok mükemmel uzun süreli işbirliği tedarikçimiz var, bu nedenle radyatörümüzün fiyatı çok rekabetçi.
2.Yüksek Kalite
Oto radyatör için, hepimiz yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz, gelişmiş üretim donanımları,
Üretim süreci için sıkı şartlar ve mükemmel kontrol, böylece bitmiş ürün çok iyi.
3.Perfect satış sonrası hizmet
Firmamızın kurallarına göre, malları aldıktan sonra on yıllık kalite garantisini destekliyoruz.
Bu süre zarfında, herhangi bir kalite problemi ile karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçin, size bir yedek sağlayabiliriz. Öncül insan dışı bir hasar.
Bizimle iletişime geçin
| Fabrika Adresi | Guangcong Yolu No: 18 Conghua Ekonomik Tekniği Geliştirme Bölgesi, Guangzhou, Guangdong, Çin |
| Posta kodu | 510.900 |
| İlgili kişi | Rainie Wong |
| Tel | 0086-20-87815083 |
| 288138289 | |
| Rainie wong | |
| Web sitesi | Http://www.aluminiumcarradiators.com |
Sadece özel olarak ihtiyaçlarınıza göre ekipmanı inşa etmekle kalmıyor, aynı zamanda ürünlerimiz vefırsat satış hizmetleri birinci sınıf.
Herhangi bir sorunuz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Welcom, KINGA fabrikasını ziyaret et, Bize katıl, bu yolculuğun yeni bir başlangıcı!



Toyota carolla zre152 06-07 için 16400-22200 kalite radyatörümüzden memnunsanız, lütfen profesyonel ve deneyimli üreticilerimize başvurmaktan çekinmeyin. Toptan satış hizmeti, iyi satış sonrası hizmet ve hızlı teslimat da sunulmaktadır.
Popüler Etiketler: TOYOTA için radyatör carolla ZRE152 06-07 AT 16400-22200, üreticiler, toptancılar, kalite

