TOYOTA LANDCRUISER 09 UZJ200 İÇİN SOĞUTMA SİSTEMİ RADYATÖRÜ
Temel bilgiler
| Araç tipi için uygulama | TOYOTA LANDCRUISER 09 UZJ200 |
| OEM | 16400-50381 |
| Çekirdek malzeme | Alüminyum |
| Tank malzemesi | Plastik |
| Radyatör Çekirdek Tipi | Tüp yüzgeci |
| Malzeme | Alüminyum çekirdek / plastik tankı |
| Çekirdek boyutu | PA 590 * 718 * 48 mm |
| Kalınlık | 48 mm |
| Tank boyutu | 69/69 * 728 mm |
| Fiyat şartları | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Ödeme şartları | TT% 30 depozito,% 70 B / L kopyasına karşı |
| Garanti | 12 ay |
| Paket Tipi | Içinde EPE paspaslar, vakum paketleme, kabarcık çanta, diğerleri |
| Ihracat pazarları | global |
Bizim avantajlarımız
1. Sertifika
Ürünlerinizin uluslararası standartlara uyması için test ve belgelendirme gerekiyorsa, biz düzenleyebiliriz
Bu, SGS, SASO gibi bağımsız, tam olarak tanınan test şirketleri ve sizin
seçim.
2. Ambalaj
Ambalaj katı olmalıdır. Tüm mallar standart ihracat durumunda.
3. satış sonrası
Herhangi bir ürün bizim tarafımızdan kaynaklanan kalite sorununa sahip, ücretsiz, bir yıl garanti değişimi olabilir!
4. Teslimat
a. Kendi yük taşımacılığınızı kullanarak
b. Çin'de bir limana FOB
Kendi navlun var mı?
forwarder veya sizin sevkiyatınızı organize etmemizi istersiniz; Çin'de bir limana teslimat FOB veya
CIF yakınınızdaki bir limana, hangi yolla seçeceğinizden ve teklif etmekten memnuniyet duyarız.
Durum ve Garanti
1. Premium Kalite:% 100 kalite güvencesi test edilmiştir;
2.% 100 Yepyeni
3. Hızlı Kargo
4. Rekabetçi Fiyat
5. Bir yıllık kalite garantisi. Bir yıl içinde karşılaştığınız herhangi bir kalite sorunu, başka bir ücretsiz alabilirsiniz
değiştirme. Ancak öncül insan dışı hasardır.

Popüler Etiketler: toyota landcruiser 09 uzj200 için soğutma sistemi radyatör, üreticiler, toptan, kalite
