DAEWOO CHEVROLET EPICA 08 İÇİN OTO SOĞUTMA ARAÇ RADYATÖRÜ - MT
Ürün Açıklaması
| Cartype için uygulama | DAEWOO CHEVROLET EPICA 08 - MT |
| Çekirdek malzeme | Alüminyum |
| Tank malzemesi | Plastik |
| süreç | Sert lehimleme |
| Radyatör Çekirdek Tipi | Tüp yüzgeci |
| Malzeme | Alüminyum çekirdek / plastik tankı |
| Çekirdek boyutu | PA 378 * 688 * 16/22/26 mm |
| Kalınlık | 16/22/26 mm |
| Tank boyutu | 46/51 * 717 mm |
| Karton boyutu | 805 * 145 * 520 mm |
| HS kodu | 8708911000 |
| Fiyat şartları | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Ödeme şartları | TT% 30 depozito,% 70 B / L kopyasına karşı |
| Garanti | 12 ay |
| Paket Tipi | Içinde EPE paspaslar, vakum paketleme, kabarcık çanta, diğerleri |
| Ihracat pazarları | global |
Şirket Bilgisi
Guangzhou Kinga Otomobil parçaları imalatı Co, Ltd GuangZhou bulunan, China.We Çin'de ünlü otomobil parçaları fabrikası, biz Guangdong Provice.Our şirket on sermaye önünde 1,7 milyon dolar ve 86.000 metrekareye kadar taban alanı kayıt sermaye vardır.İnşaat Alanı yukarı 50.000 metrekareye kadar. Başlıca ürünlerimiz radyatör ve kondenser, plastik otomobil parçalarıdır. ISO / TS 169492009 kalite sertifikası ve 6 ulusal patentli teknojogi sertifikasına sahiptir.% 90'dan fazla küresel ihracat yüzdesine ihracat, 900.000'den fazla ürün ihraç edilen yıllar başına.
KINGA yeteneği
Kendi teknik kadromuza sahip olduğumuz gibi size ürün çizimleri tasarlayabiliriz. Ne tür radyatörler olursa olsun, ihtiyacınız olanı bize bildirin, KINGA sizi tatmin edecek ! ! Mevcut çıkışımız 10 0,000PCS / ay, üretim kapasitesi 140.000 adet / ay'dır.


Popüler Etiketler: daewoo chevrolet epica 08 için oto soğutma araba radyatörü - mt, üreticiler, toptan satış, kalite
