1997-2000 HONDA ACCORD RADYATÖR
1997-2000 HONDA ACCORD RADIATOR için Ürün Özellikleri
| Üretici parti numarası | KJ - 17031 |
| OEM | 19010-PDA-E51 19010-PCA-903 / T53 |
| Araba tipi | HONDA ACCORD'97-00 CF4 AT |
| Karton boyutu | 740 * 110 * 490 mm |
| transmisyon | AT |
| Kalınlık | 16/26 mm |
| Çekirdek boyutu | 350 * 668 * 16/26 mm |
| Tank boyutu | 48/48 * 698 mm |
| Çekirdek malzeme | Alüminyum |
| Tank malzemesi | Plastik |
1997-2000 HONDA ACCORD RADYATÖRÜ için Giriş
1. Nefis yüzey işleme
2. mükemmel kaynak
3. standart kalınlık
4. narin boyama
Farklı modeller için R adiator
| TOYOTA | BENZ | BMW | HONDA | HYUNDAI |
| MAZDA | NISSAN | VOLKSWANGEN | GMC | SUBARU |
| FORD | FIAT | DAEWOO | LAND ROVER | MITSUBISHI |
| DAIHATSU | PEUGEOT | LEXUS | CITROEN | RENAULT |
| SUZUKI | VOLVO | CHRYSLER | SUBARU | OPEL |
SSS
1. Bir üretici, ticaret şirketi veya üçüncü taraf mısınız?
Biz bir üreticiyiz ve 2003'ten beri şirketimizi kurduk
2. Fabrikanız nerede bulunur?
Fabrikamız adresi: GuangCong yol NO.18 Conghua ekonomisi geliştirme alanı, Guangzhou Çin
3. fabrikanıza nasıl alabilirim?
Fabrikamız baiyun Havalimanı'na yakın, sizi havaalanında bulabiliriz.
4. Eğer birkaç günlüğüne senin yerinde kalmaya ihtiyacım olursa, benim için otel rezervasyonu yapmak mümkün mü?
Her zaman benim için zevktir, otel rezervasyon servisi mevcuttur.
![]() 1997-2000 HONDA ACCORD RADIATOR için aktüel ürünler | ![]() 1997-2000 HONDA ACCORD RADIATOR için sanat |
Popüler Etiketler: 1997-2000 honda accord radyatör, üreticiler, toptan, kaliteli


