1998-2003 TOYOTA VISTA RADYATÖRÜ
1998-2003 TOYOTA VISTA RADYATÖRÜ için Radyatör Detayları
| Üretici parti numarası | KJ-12172 |
| Araba tipi | TOYOTA VISTA ARDEO'98-03 SV50 MT |
| Çekirdek boyutu | 650 * 398 * 16/26 mm |
| Çekirdek kalınlığı | 16/26 mm |
| Tank boyutu | 48/48 * 428 mm |
| OEM | 16400-22040 |
| Paketleme | Nötr Ambalaj / Köpük Köşe Koruyucu / Blister |
| warrantly | Bir yıl |
1998-2003 TOYOTA VISTA RADYATÖRÜ için Servisimiz
1. örnekler mevcuttur;
2. biz çin'de 14 yıldır lider radyatör üreticisi ve tedarikçisi vardır. Alüminyum radyatör, oto ısıtıcı ve oto kondenser tedarik edebiliriz ... Pls web sitemizi ziyaret edin
ayrıntıları kontrol etmek için http://www.aluminiumcarradiators.com ;
3. kaliteli ürün ve mükemmel hizmet ile, içtenlikle bizimle birlikte parlaklık yaratmak için dünyanın dört bir yanından gelen tüm arkadaşlar bekliyoruz .;
4.We paranızı ve zamanınızı kaydetmek için tek durak hizmeti sağlayabilirsiniz!
SSS
1, ürününüzün kalite garantisi var mı?
Şüphesiz. İlk olarak, bir grup sorumlu çalışanımız var. Ancak, eğer ürünün kalitesi sorunsa, bunları bir yıl içinde değiştiriyoruz.
2, şirket örnek sağlayabilir?
Evet, mal kontrol etmek istiyorsanız, örnek sağlayabilir.
3, firmanızın müşterinin isteğine göre LOGO yazdırabilirsiniz?
Evet, müşteriler bize yetkilendirme veya diğer LOGO örneğinin yasal sertifikasını sağlayabilirse, fabrikamız LOGO'nuzu yazdırabilir.

Popüler Etiketler: 1998-2003 toyota vista radyatör, üreticiler, toptan, kaliteli
