Suzuki Escudo / Grand Vitara'05 MT 17700-67J00 için Oto Radyatörleri
Ürün Detayları
| Üretici parti numarası | KJ-21167 |
| Araba tipi | HYUNDAI KIA SPORTAGE'99- AT |
| Çekirdek boyutu | PA 450 * 518 * 16/26 / 32mm |
| Çekirdek Yüksekliği | 45mm |
| Çekirdek Genişliği | 51mm |
| Kalınlık | 16/26 / 32mm |
| kutu | 650 * 120 * 590mm |
| Tank Ebatları | 447/47 * 538mm |
| OEM | 17700-67J00 |
Ticaret Bilgileri
| Anavatan | Guangzhou, Çin |
| Teslimat süresi | 45days |
| Paketleme | Müşteri İstek / Nötr Ambalaj / Köpük Köşe Koruyucusu Olarak |
| Şirket türü | üretim |
| Teslimat Limanı | SHENZHEN veya Guangzhou |
| Maks. Üretim kapasitesi | 70000 Adet / Ay |
| Garanti | Bir yıl |
| HS kodu | 8708911000 |
Hakkımızda
Biz Guangdong Kinga Otomobil parçaları Sanayi Imalatı Co Ltd, radyatörler üretiminde uzmanlaşmış ve birçok otomobil, Japon otomobil, Avrupa araba ve benzeri için otomobil parçaları ihraç uzmanız.
Vasıflı işçilerin ve tecrübeli tekniklerin büyük bir ekibi ile Kinga Company, bilim ve teknolojinin geliştirilmesini ve yaratılmasını araştırma yeteneğine sahiptir. Ve firmamız vasıflı işçi ve üretim makineleri, test ekipmanları, kimyasal ürünler, mükemmel laboratuvar test titreşim ve darbe LABS, vb gelişmiş ekipmanları bir ekibe sahiptir.
Temas
| Fabrika adresi | Guangcong Yolu No: 18 Conghua Ekonomik Tekniği Geliştirme Bölgesi, Guangzhou, Guangdong, Çin |
| Posta Kodu | 510900 |
| Tel | 0086-20-87815083 |
Hoşgeldiniz!
Popüler Etiketler: hyundai kia sportage'99- at 0k022-15-200a, üreticileri, toptan satışı, kalite
