Outland′ için En İyi Marka Radyatör 01-05 OEM Mr993927 PA16/at
ürün tanıtımı
| Üretici parti numarası | KJ-14039A |
| OEM | MR993927 |
| Araba tipi | DIŞARIDA'01-05 |
| Çekirdek Genişliği | 688mm |
| Renk | Gümüş |
| Bulaşma | AT |
| Kalınlık | 16 / 22 mm |
| Malzeme | Alüminyum çekirdek, Plastik tank |
| Çekirdek Yüksekliği | 425mm |
| Ürün adı | Mitsubishi Radyatör |
| Paketleme | Müşterilerin gereksinimleri doğrultusunda |

İlkemiz
1.Dünyanın en iyi radyatörlerini üretmek için elimizden geleni yapıyoruz.
2. Uzmanlaşma, özveri, çalışkanlık ve yenilikçilik ruhunu oluşturmayı hedefliyoruz.
3. "Keyifli Yolculuklar İçin Üretilen KINGA Radyatörlerini" hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlara sunuyoruz.
Daha fazla bilgi
Kinga altı ulusal patentli teknoloji sertifikası kazanmış, 2000 yılında "Guangzhou Şehri Özel Teknoloji Girişimi" unvanını kazanmış, ISO/TS/16949 sertifikasını almış ve uygulamaya koymuş, "üretim, çalışma ve araştırma" yoluna girmiş; Guangzhou Otomotiv Mühendisliği Enstitüsü, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi ile işbirliği yaparak Ar-Ge üssü kurmuş, üstün profesyonelleri aktif olarak tanıtmış, "ulusal, il düzeyinde mühendislik teknoloji merkezleri" oluşturmuş ve 2 üretici için genel araç eşleştirme hizmeti sağlamaya çalışmıştır.
Popüler Etiketler: outland′ için en iyi marka radyatör 01-05 oem mr993927 pa16/at, üreticiler, toptan satış, kalite
