TOYOTA PRADO 95 - 98 KZN AT OTOMATİK PARÇA RADYATÖRÜ
Ürün Özellikleri
| Üretici parti numarası | KJ-12239 |
| Araba tipi | PRADO 95 - 98 KZN AT |
| Çekirdek boyutu | 575 * 628 * 16/26 mm |
| Ürün adı | TOYOTA Radyatör |
| transmisyon | AT |
| Kalınlık | 16/26 mm |
| Malzeme | Alüminyum çekirdek, plastik tankı |
| Renk | Gümüş |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına olarak |
| OEM | 16400-67120 |
| TANK BOYUTU | 48/48 * 660 mm |
| Garanti | 12 ay |
Özellikler
1. Maksimum soğutma verimini sağlar.
2. Yüksek kaliteli kaynak, performans araçları için mükemmel.
3. örnek veya çizim göre özel hizmet verin.
4. OEM mevcut.
Evde% 5.100 test
Hakkımızda
Guangzhou Kinga Autoparts Manufacture Co, LTD, Guangzhou, Çin bulunmaktadır. Profesyonel tasarım ve
Farklı araba modelleri için çeşitli radyatör, kondenser, Intercooler ve ısı üretir. Bir var
son 14 yılda tasarım yeteneğini ve zengin üretim tecrübesi. Ürünlerimiz için uygundur
Japon arabası, Koreli araba ve Avrupa arabası.
KANADA, AVUSTRALYA, GÜNEY & DOĞU ASYA, ORTA DOĞU ve benzeri popüler ürünlerimiz. Hoşgeldiniz
Bize daha fazla bilgi için fabrikamızı ziyaret etmelisiniz.

Popüler Etiketler: toyota prado 95 için otomobil parçaları radyatör - 98 kzn at, üreticiler, toptan satış, kalite
