MITSUBISHI G200'04 / L200'07 MN222330 Özel otomobil su radyatörü
Radyatör Özellikleri
| İmalat Parça Numarası | KJ-14151 |
| Araba tipi | MITSUBISHI G200'04 / L200'07 |
| Çekirdek boyutu | PA 525 * 628 * 16 / 26mm |
| Tank Ebatları | 48/48 * 659mm |
| Kalınlık | 16/26 mm |
| kutu | 760 * 120 * 630 mm |
| Yağ soğutucusu | 22 * 350mm |
| transmisyon | at |
| OEM | MN222330 |
Ticaret Bilgileri
Anavatan | Guangzhou, Çin |
Teslimat süresi | 45days |
Paketleme | Müşteri İstek / Nötr Ambalaj / Köpük Köşe Koruyucusu Olarak |
Şirket türü | üretim |
Teslimat Limanı | SHENZHEN veya Guangzhou |
Maks. Üretim kapasitesi | 70000 Adet / Ay |
| Garanti | 12 ay |

KINGA Radyatörün Özellikleri ve Faydaları:
1, Soğutma Suyu Sıcaklığını Azaltmaya Yardımcı Olur
2, Motor Ömrünü Uzatır
% 3,100 Yeni
4, Profesyonel Kurulum Şiddetle Önerilir
% 5,100 kalite güvencesi test edildi
6, Büyük soğutma kapasitesi, ikiz su kanalı çekirdek tasarımı
Bizim Avantajlarımız
1. Orijinal / OEM kalite ve rekabetçi fiyat.
2. Profesyonel çalışma ekibi ve hızlı servis.
3. Güçlü ve standart paket.
4. Hızlı ve güvenli teslimat.
5. Ortadoğu, Kuzey Avrupa, Güneydoğu Asya, Kuzey Amerika, Afrika, Brezilya'daki uzun ihracat tecrübesi.
6. Gördüğünüz şey, aldığınız şeylerin ayrıntılarını netleştirin.
7. Teknik resimle müşteri şartnamesine göre geliştirip üretebilir.
Bizimle iletişime geçin
| Fabrika adresi | Guangcong Yolu No: 18 Conghua Ekonomik Tekniği Geliştirme Bölgesi, Guangzhou, Guangdong, Çin |
| Posta kodu | 510900 |
| Tel | 0086-20-87815083 |
| Web sitesi | http://www.aluminiumcarradiators.com |
KINGA RADYATÖRÜ, CALM MOTORUNUZU YUKARIYOR
HOŞGELDİNİZ!
Popüler Etiketler: mitsubishi g200'04 / l200'07 mn222330, üreticiler, toptan satışı, kaliteli
