HYUNDAI SONATA 05 MT OTO RADYATÖRLER
Öğe giriş
| Üretici parti numarası | KJ-21062 |
| Araba tipi | HYUNDAI SONATA 05 MT |
| Çekirdek boyutu | 635 * 478 * 26 mm |
| Çekirdek kalınlığı | 26 mm |
| transmisyon | MT |
| Tank boyutu | 46,5 / 46,5 * 490 mm |
| Malzeme | Alüminyum çekirdek, plastik tankı |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına olarak |
| Renk | Gümüş |
| Marka adı | HYUNDAI |
| warrantly | 12 ay |
Neden bizi seçmelisiniz
1. Çeşitli ve esnek
Otomobil parçaları için lider bir şirket olarak, radyatörler, kondansatörler, intercool, ısıtıcı ve diğer aksesuarlar ... dahil olmak üzere Almanya, Japonca ve çince markalar için tam kapsamlı parçalar var. Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sağlayabilen Çin'deki iyi tedarikçilerle işbirliği yapıyoruz, örnekler aslo olarak mevcuttur.
2. Uygun fiyat
Biz uzun vadeli iş retaions için her zaman firmamıza kaliteli ürünler ile en iyi fiyat teklif.
3. Kalite güvence altına alınabilir
Iyi hammadde, sıkı kalite kontrol yoluyla ürünlerimizin her türlü seçin veya shippment önce tek tek test, kalite güvence altına alınabilir.
Popüler Etiketler: Hyundai sonata 05 mt oto radyatörler, üreticiler, toptan, kaliteli
