LAND ROVER DEFENDER 2.5 TD 98 - MT İÇİN OTOMATİK PARÇALAR RADYATÖR
Ürün Açıklaması
| Araç tipi için uygulama | LAND ROVER DEFENDER 2.5TD 98 - MT |
| OEM | PCC001020 |
| Çekirdek malzeme | Alüminyum |
| Tank malzemesi | Plastik |
| süreç | Sert lehimleme |
| Radyatör Çekirdek Tipi | Tüp yüzgeci |
| Malzeme | Alüminyum çekirdek / plastik tankı |
| Çekirdek boyutu | PA 553 × 438 × 40 mm |
| Kalınlık | 40 mm |
| Tank boyutu | 63/63 × 451 mm |
| Karton boyutu | 750 * 135 * 480mm |
| HS kodu | 8708911000 |
| Fiyat şartları | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Ödeme şartları | TT% 30 depozito,% 70 B / L kopyasına karşı |
| Garanti | 12 ay |
| Paket Tipi | Içinde EPE paspaslar, vakum paketleme, kabarcık çanta, diğerleri |
| Ihracat pazarları | global |
Giriş
Performans araçları için mükemmel olan, soğutma verimi, hafif, yüksek kaliteli% 100 alüminyumdan üretilmiştir.
1) stok soğutma, mükemmel performans yükseltme daha süper kapasite;
2) Tüm ürünlerimizin en iyi malzemelerden ve gelişmiş üretim tekniğinden yapıldığını garanti ederiz;
3) Tüm ürünlerimiz en iyi kaliteyi sağlamak için% 100 tamamen test edilmiştir
4) 1970-1974 Pontiac firebird 3 Sıra Çekirdek için alüminyum radyatör
Kalite güvencesi
Kalitemizin kalitemiz olduğunu ve herhangi bir kusurun bulunmadığından emin olmak için üretimin tüm aşamalarında azami özen gösterildiğini belirtmekten gurur duyuyoruz. Nissim'de izlenen iyi tanımlanmış kalite politikası şu konulara odaklanmaktadır:
"Birinci sınıf kalite standartlarına sahip ürünler ve hizmetler sunmak ve bunları müşterilerimize en uygun maliyetle sunmak."
"Müşterilerimize teknolojik süreçlerimizde sürekli iyileştirme sağlayarak üstün kaliteli ürünler sunma taahhüdümüzü sürdürmek, mevcut kaynakların optimum kullanımını sağlamak ve çalışanlara etkili sonuçlar verebilmek için gerekli eğitimi sağlamak."
Welcom bize ulaşın
Şirket Adı | Guangzhou Kinga Otomobil Parçaları Sanayi İmalat Co, Ltd |
Fabrika adresi: | Guangcong Yol No.18 Conghua ekonomi departmanı alanı |
Ihracat departmanı Tel: | 86-20-87815083 |
Posta kodu: | 510900 |
Şirket Web Sitesi | http://www.aluminiumcarradiators.com |
Popüler Etiketler: Land rover defender 2.5 td 98 için otomobil parçaları radyatör - mt, üreticiler, toptan satış, kalite
