2008-2010 GMC SATURN RADYATÖR
2008-2010 GMC SATURN RADYATÖRÜ Detaylı Bilgi
| Cartype için uygulama | GMC SATURN VUE'08-10 AT |
| süreç | Sert lehimleme |
| Radyatör Çekirdek Tipi | Tüp yüzgeci |
| Malzeme | Alüminyum çekirdek / plastik tankı |
| Çekirdek boyutu | PA 670 * 508 * 16/26/32 mm |
| Kalınlık | 16/26/32 mm |
| Tank boyutu | 63/63 * 526 mm |
| Karton boyutu | 845 * 150 * 640 mm |
| HS kodu | 8708911000 |
| Fiyat şartları | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Ödeme şartları | TT% 30 depozito,% 70 B / L kopyasına karşı |
| Garanti | 12 ay |
| Paket Tipi | Içinde EPE paspaslar, vakum paketleme, kabarcık çanta, diğerleri |
| Ihracat pazarları | global |
2008-2010 GMC SATURN RADIATOR için Daha Fazla Bilgi
Uygulama: SATURN VUE'08-10 AT için otomatik radyatör
Orijinal: Çin
Belgelendirme: ISO / TS16949
Fiyat: Pazarlık edilebilir
Malzeme: Alüminyum / Plastik
Ambalaj: netural ambalaj, içinde EPE paspaslar, vakum paketleme, kabarcık çanta, diğerleri
Neden bizi tercih
1. Yüksek sıcaklık dayanımı.
2. garanti 12 ay, herhangi bir kalite sorunu nedeniyle manufacure kusur, biz garanti veya değiştirme ücretsiz, bu yüzden lütfen satın emin içinde!
3. Yüksek standart kalite kontrol. Bütün radyatörlerimiz ISO9001 standardına uygundur.
4. biz özel tam alüminyum radyatör olun, PA16-PA 48 kalınlığında core.all bizim müşteri talebi karşılamak, ayrıca logo baskı kabul.
Popüler Etiketler: 2008-2010 gmc saturn radyatör, üreticiler, toptan satış, kalite
