Temel bilgi.
| Üretici parti numarası | KJ-86023 |
| Araba tipi | HYUNDAI 110(08-) |
| ÇEKİRDEK BOYUTU: | 40*348*16mm |
| OEM: | 97606-0x000 |
| Tank Boyutu(L)(R) | Ø20 *355 mm |
| KARTON | 585*90*445 mm |
| Çekirdek Malzeme | Alüminyum |
| Kalınlık | 16 mm |
| Garanti | Bir yıl |
| Ambalajlama | Nötr Ambalaj / Köpük Köşe Koruyucu / Blister Ambalaj / Sizin tarafınızdan herhangi bir özel gereksinim talebi. |
| Teslimat | Sipariş onaylandıktan sonra 55 ~ 60 gün |
| Ödeme koşulu | T/T, üretim öncesi yüzde 30 mevduat, sevkiyat öncesi bakiye |
| Ticari Terim | FOB SHENZHEN Çin |
| ADEDI | 30 Adet |
Kısa Şirket Tanıtımı
| Rekabetçi Avantajlar | 20 yılı aşkın teknik deneyim/Yüksek Performans/İyi Hizmet/Uluslararası Onaylar/Rekabetçi Fiyat/Hızlı Teslimat |
| sertifikalar | ISO/TS 16949:2009 6 ulusal patentli teknoloji sertifikası |
| Kalite kontrol | Üç önemli kalite kontrol noktası: 1. Çekirdek kalite kontrolü 2. Sızıntı testi kontrolü 3. Paketlemeden önce boyut, aksesuarlar ve görünüm kontrolü. |
İhracat pazarları | Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Orta Doğu Pazarları. |
2003 yılında kurulan Guangzhou KINGA Autoparts Industry Manufacture CO., Ltd, Oto radyatör, A/C kondenser, Intercooler, evaporatör ısıtıcı dahil olmak üzere aoto ısı değişim ürünleri için araştırma ve geliştirme, kalıp işleme, üretim ve ihracat yapan bir bilim-teknoloji kuruluştur. radyatör vb.
KINGA, ulusal sertifikalı laboratuvar testlerinden geçmiştir ve IATF1649 Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi tarafından onaylanmıştır.
KINGA, toplam çalışanlarının yüzde 20'sini oluşturan Araştırma ve Geliştirme ile uğraşan 70 çalışanı dahil 350 çalışanı ile 5 Araştırma ve Geliştirme, üretim departmanı, İK, pazarlama, finans bölümüne sahiptir. KINGA, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi ve Güney Çin Yazılım Mühendisliği Enstitüsü, Guangzhou Üniversitesi ile üretim-çalışma-araştırmanın temelini oluşturmuştur.
Popüler Etiketler: hyundai 110(08-) oem 97606-0x000 için araba parçaları a/c conderser, üreticiler, toptan satış, kalite
