VITZ' 05- NCP95/NCP105 RADYATÖR OEM 16400-21300 DPI 2890
| Ürün Belirtimi | |
| Üretici Parça Numarası | KJ-12797 |
| Araba Tipi | VITZ' 05- NCP95/NCP105 AT |
| Çekirdek Boyutu | PA 350 x 473 x 16 mm |
| Oem | 16400-21300 |
| dpi | 2890 |
| Tank Boyutu | 33/40 x 506 mm |
| Yağ Soğutucu | φ19 x 225 |
| Karton Boyutu | 550 x 125 x 515 mm |
| Çekirdek Malzeme | alüminyum |
| Tank Malzemesi | plastik |
| kalınlık | 16 mm |
| garanti | Bir Yıl |
| Ambalaj | Nötr Ambalaj / Köpük Köşe Koruyucu / Blister Ambalaj / Herhangi bir özel gereksinim isteği sizin tarafından. |
| teslim | Sipariş onaylandıktan sonra 30 ~ 40 gün |
| Ödeme Dönemi | T/T, üretimden önce %30 depozito, sevkiyat öncesi bakiye |
| Ticaret Terimi | FOB SHENZHEN Çin |
| MOQ | 30 Adet |





| Hizmetimiz nedir? |
| T/ T, L / C. 30% peşin depozito, 70% sevkiyat öncesi dengeli ödemeler olarak kabul ediyoruz. |
| KINGA suppliy rekabetçi fiyat ile iyi ürünler |
| Mükemmel Satış Sonrası Hizmet, kalite garantisi sonra mal almak. |
| Bu süre zarfında, herhangi bir kalite sorunu karşılarsanız, lütfen bizimle iletişime geçin, size bir yedek sağlayabiliriz. Öncül insan olmayan bir hasar. |
| Biz örnekleri veya teknik çizimler tarafından üretebilir. Kalıpları ve demirbaşları yapabiliriz. |
| OEM hizmeti |
| Neden bizi seçtin? |
| Biz Guangzhou büyük fabrika ve profesyonel 15 yıldan fazla autoparts üretmek, biz istikrarlı kaliteli ürünler sağlamak için belirli bir güce sahip. |
| KINGA kalite kontrol konusunda çok katıdır. 62'ler için radyatörlerde %100 sızıntı testi. 15s için 3.8Mpa Azot ile% 100 sızıntı testi. |
| Müşterilerimizin ihtiyacına göre yeni ürünler geliştirebiliriz. |
| Profesyonel satış ekibi ve satış sonrası hizmet ve kalite garantisi ve müşterinin geri bildirimlerine anında tepki. |
| KINGA, radyatör sektörünün önde gelen markalarıyla çalışmaktadır. |
Popüler Etiketler: vitz' 05- ncp95/ncp105 at radyatör oem 16400-21300 dpi 2890, üreticiler, toptan, kalite
