TOYOTA VIOS / TOYOTA YARIS 1.5L' 14- AT Radyatör OEM 16400-0M250
| Ürün özellikleri | |
| Üretici parti numarası | KJ-12774 |
| Araba tipi | TOYOTA VIOS 1.5L' 14- AT |
| Araba tipi | TOYOTA YARIŞ 1.5L' 14- AT |
| Çekirdek boyutu | PA 350 x 478 x 16 mm |
| OEM | 16400-0M250 |
| Tank Boyutu | 33/40 x 506 mm |
| Yağ soğutucusu | φ19 x 175 |
| Karton boyutu | 525 x 130 x 500 mm |
| Çekirdek Malzeme | Alüminyum |
| Tank Malzemesi | Plastik |
| Kalınlık | 16 mm |
| Garanti | Bir yıl |
| paketleme | Nötr Ambalaj / Köpük Köşe Koruyucu / Blister Ambalaj / Sizin tarafınızdan herhangi bir özel gereksinim talebi. |
| Teslimat | Sipariş onaylandıktan sonra 30 ~ 40 gün |
| Ödeme koşulu | T/T, üretim öncesi %30 mevduat, sevkiyat öncesi bakiye |
| Ticari Terim | FOB SHENZHEN Çin |
| ADEDI | 30 Adet |



| & #39; hizmetimiz nedir? |
| 1. T/T, L/C'yi kabul ediyoruz. Peşin depozito olarak %30, sevkiyat öncesi %70 dengeli ödeme. |
| 2.KINGA rekabetçi fiyat ile iyi ürünler tedarik ediyor |
| 3.Mükemmel Satış Sonrası Hizmet, malları aldıktan sonra kalite garantisi. |
| 4. Bu süre zarfında, herhangi bir kalite sorunuyla karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçin, size bir yedek sağlayabiliriz. Öncül insan dışı hasardır. |
| 5. Numunelerinize veya teknik çizimlerinize göre üretebiliriz. Kalıpları ve demirbaşları yapabiliriz. |
| 6.OEM hizmeti |
| Neden bizi seçmelisiniz? |
| 1. Guangzhou'daki büyük fabrikayız ve profesyonel olarak 15 yıldan fazla otomobil parçaları üretiyoruz, size istikrarlı kaliteli ürünler tedarik etmek için belirli bir gücümüz var. |
| 2.KINGA kalite kontrol konusunda çok katıdır. 62 saniye boyunca radyatörlerde %100 sızdırmazlık testi. 15 saniye boyunca 3.8Mpa Azot ile %100 sızıntı testi. |
| 3. Müşterilerimizin ihtiyacına göre yeni ürünler geliştirebiliriz. |
| 4.Profesyonel satış ekibi ve satış sonrası servis ve kalite garantisi&amfisi; müşteri's geri bildirimlerine hızlı tepki. |
| 5.KINGA radyatör sektöründe lider markalarla çalışmaktadır. |
Popüler Etiketler: toyota vios / toyota yaris 1.5l' 14- radyatör oem 16400-0m250'de, üreticiler, toptan satış, kalite
