Temel bilgi
Model No: KJ-12314A
Gövde Malzemesi: Alüminyum
Sertifikasyon: ISO9001, TS16949
Soğutma Sıvısı Tipi: Alkol
Radyatör Çekirdeği Türü: Boru-yüzgeç
Soğutma Sıvısı Marka: Mobil
Çekirdek: Alüminyum
At / Mt: Mt
Kalınlık: 26/32 / 36mm
Menşe Yeri: Guangzhou Çin (Anakara)
Pazar Türü: Pazar Sonrası
Nakliye Paketi: Vvo Ambalaj / Nötr Ambalaj / Karton Koruyucu
Menşei: Çin
Bileşen: Radyatör
Soğuk Stil: Su soğutmalı
Yapı: Açık Tip
Radyatör Tipi: Çapraz akış
Su Sıcaklığı Sensör Tipi: Switch Tipi
Ürün Tipi: Araba Radyatörü
Çekirdek Boyutu: PA 400 * 508 * 26/32 / 36mm
Tank Boyutu: 54,5 / 54,5 * 545mm
Araba Türü: 'hilux Yn5 # / 6 # / 10 # '84 -88
FOB Limanı: Shenzhen / Guangzhou
Ticari marka: KINGA
Şartname: PA 400 * 508 * 26/32 / 36mm
HS Kodu: 8708911000
Ürün Açıklaması
Toyota 'HILUX YN5 # / 6 # / 10 # '84 -88 MT için Sıcak Satışlı Oto Parçaları Radyatörü
KINGA RADYATÖR, GÜZEL GÖRÜNÜMÜNÜZ ALIN!
Özellikler
| Üretici parti numarası | KJ-12314A |
| Araba tipi | 'HILUX YN5 # / 6 # / 10 # '84 -88 |
| OEM | 16400-35350 / 71080/71081 |
| Kalınlık | 26/32 / 36mm |
| Çekirdek Boyutu | PA 400 * 508 * 26/32 / 36mm |
| Tank Ebatları | 54,5 / 54,5 * 545mm |
| Çekirdek Malzeme | Alüminyum |
| Karton boyutu | 640 * 135 * 555mm |
Bizim avantajlarımız
Geniş Kullanım: 5000'den fazla çeşit ürün tüm dünyaya ihraç edilmiştir.
Profesyonel Fabrika: 10 yılı aşkın süredir ısı transfer sisteminin imalatında uzmanım.
Çalışma Ekibi: Profesyonel teknik ekip dahil olmak üzere 400'den fazla işçi.
Hızlı Yanıt: Sizden gelen herhangi bir e-posta ya da soruşturma 24 saat içinde cevaplandırılacak, 2 dakikanızda bir fiyat teklifi hazır.
Teslimat: Tam Teslimat Süresi size onay verildikten sonra garanti edilebilir.
Özellikler:
1. Plastik tank, parlak ve yüksek tokluğu yapmak için% 100 yeni PA66 + GF30 hammadde kullanın.
2. Standart radyatörlere göre daha fazla soğutma sağlayın.
3. Montaj değişiklikleri olmadan kolay kurulum.
4. Basınç testi ve 1 yıl sınırlı kalite garantisi
5. Ambalaj: Kuvvetli kahverengi karton, köpük, uzun deniz taşımacılığına uygundur. Ya da ihtiyaçlarınıza göre
6. Ürünümüzün her bir parçasını test edip, motorunuzun genel performansını geliştiririz.
KINGA AUTO parça sanayi fabrikası şirketi, mükemmel üretim becerileri ve yönetimi ile profesyonel bir radyatör üreticisidir. 40'dan fazla yetenekli uzman ve mühendisimiz var. Yıllık üretim 500.000'e ulaşıyor. Günümüzde ürünlerimiz tüm dünyada iyi satılmaktadır.
Herhangi bir sorunuz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Welcom, KINGA fabrikasını ziyaret et, Bize katıl, bu yolculuğun yeni bir başlangıcı!
| Şirket Adı | Guangzhou Kinga Otomobil Parçaları Sanayi Imalatı Co, Ltd |
| Fabrika adresi | Guangcong Road No.18 Conghua ekonomik bölüm alanı |
| İhracat departmanı Tel | 86 - 20 - 87815083 |
| Faks | 86 - 20 - 87819013 |
| Tel / | 86-13711707424 |
| Şirket Web Sitesi | Http://www.aluminiumcarradiators.com Http://www.kj1688.com |
Eğer toyota hilux yn5 # 6 # 10 # '84-88 radyatör değiştirmeden memnunsanız, 16400-35350 71080 71081 pa26mm mt, lütfen profesyonel ve deneyimli üreticilerimize başvurmaktan çekinmeyin. Toptan satış hizmeti, iyi satış sonrası hizmet ve hızlı teslimat da sunulmaktadır.
Popüler Etiketler: TOYOTA HILUX YN5 # 6 # 10 # '84-88 radyatör değiştirme 16400-35350 71080 71081 PA26mm MT, üreticiler, toptancılar, kalite

