Orijinal Su Soğutmalı Oto Radyatör CRESSIDA''a Uyar; 96-98 JZX100 OEM 16400-46500/46510'da
| Ürün özellikleri | |
| Üretici parti numarası | KJ-12570 |
| Araba tipi | CRESSIDA' 96-98 JZX100 AT |
| Çekirdek boyutu | PA 400 x 708 x 16/26 mm |
| OEM | 16400-46500/46510 |
| Tank Boyutu | 48/48 x 736 mm |
| Yağ soğutucusu | φ22 x 325 |
| Karton boyutu | 790 x 125 x 555 mm |
| Çekirdek Malzeme | Alüminyum |
| Tank Malzemesi | Plastik |
| Kalınlık | 16/26 mm |
| Garanti | Bir yıl |
| paketleme | Nötr Ambalaj / Köpük Köşe Koruyucu / Blister Ambalaj / Sizin tarafınızdan herhangi bir özel gereksinim talebi. |
| Teslimat | Sipariş onaylandıktan sonra 30 ~ 40 gün |
| Ödeme koşulu | T/T, üretim öncesi %30 mevduat, sevkiyat öncesi bakiye |
| Ticari Terim | FOB SHENZHEN Çin |
| ADEDI | 30 Adet |




| & #39; hizmetimiz nedir? |
| T/T, L/C'yi kabul ediyoruz. Peşin depozito olarak %30, sevkiyat öncesi %70 dengeli ödeme. |
| KINGA, rekabetçi fiyat ile iyi ürünler tedarik ediyor |
| Mükemmel Satış Sonrası Hizmet, malları aldıktan sonra kalite garantisi. |
| Bu süre zarfında herhangi bir kalite sorunuyla karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçin, size bir yedek sağlayabiliriz. Öncül insan dışı hasardır. |
| numunelerinize veya teknik çizimlerinize göre üretebiliriz. Kalıpları ve demirbaşları yapabiliriz. |
| OEM hizmeti |
| Neden bizi seçmelisiniz? |
| Guangzhou'daki büyük bir fabrikayız ve 15 yıldan fazla bir süredir profesyonel olarak otomobil parçaları üretiyoruz, size istikrarlı kaliteli ürünler tedarik etmek için belirli bir gücümüz var. |
| KINGA kalite kontrol konusunda çok katıdır. 62 saniye boyunca radyatörlerde %100 sızdırmazlık testi. 15 saniye boyunca 3.8Mpa Azot ile %100 sızıntı testi. |
| Müşterilerimizin ihtiyacına göre yeni ürünler geliştirebiliriz. |
| Profesyonel satış ekibi ve satış sonrası servis ve kalite garantisi&amfisi; müşteri's geri bildirimlerine hızlı tepki. |
| KINGA, radyatör sektöründe lider markalarla çalışmaktadır. |
Popüler Etiketler: orijinal su soğutmalı otomatik radyatör, oem 16400-46500/46510 adresinde cressida' 96-98 jzx100'e uyar, üreticiler, toptan satış, kalite
