TOYOTA CAMRY İÇİN OTO ARABA ALÜMİNYUM RADYATÖRLER 03 - 06 MCV30 MT
Ürün Açıklaması
| Cartype için uygulama | TOYOTA CAMRY'03-06 MCV30 MT |
| Çekirdek malzeme | Alüminyum |
| Tank malzemesi | Plastik |
| süreç | Sert lehimleme |
| Radyatör Çekirdek Tipi | Tüp yüzgeci |
| Malzeme | Alüminyum çekirdek / plastik tankı |
| Çekirdek boyutu | PA 400 * 728 * 16/26 mm |
| Kalınlık | 16/26 mm |
| Tank boyutu | 48/48 * 756 mm |
| Karton boyutu | 800 * 125 * 545 mm |
| HS kodu | 8708911000 |
| Fiyat şartları | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Ödeme şartları | TT% 30 depozito,% 70 B / L kopyasına karşı |
| Garanti | 12 ay |
| Paket Tipi | Içinde EPE paspaslar, vakum paketleme, kabarcık çanta, diğerleri |
| Ihracat pazarları | global |
KINGA'nın AVANTAJLARI
1. profesyonel fabrika
Biz zaten 14years üzerinde ağırlıklı olarak raidator ve kondenser dahil olmak üzere ısı transferi sistemi üretiminde uzmanlaşmıştır.
2. Rekabetçi Fiyat
Bize alumium malzeme ve bazı sağlamak için birçok mükemmel uzun vadeli işbirliği tedarikçiler var
Yüksek kalite, aynı zamanda iyi bir fiyat olan diğer parçalar, bu nedenle radyatörümüzün fiyatı pazarda çok rekabetçi.
3. Yüksek Kalite
Otomatik kondansatör için, hepimiz yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz, gelişmiş üretim ekipmanlarımız var,
üretim süreci için sıkı gereksinimleri ve mükemmel kontrol, böylece bitmiş ürün çok iyi.
4. Mükemmel Satış Sonrası Hizmet
Şirketimizin kurallarına göre, malları aldıktan sonra bir yıllık kalite garantisini destekliyoruz.
Bu süre zarfında herhangi bir kalite sorununu karşılıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin, size bir
değiştirme. Öncül insan dışı hasardır.
Bizimle iletişime geçin
| Guangzhou Kinga Otomobil Parçaları Sanayi İmalat Co, Ltd |
Fabrika adresi: | Guangcong Yol No.18 Conghua ekonomi departmanı alanı |
Ihracat departmanı Tel: | 86-20-87815083 |
Posta kodu: | 510900 |
Şirket Web Sitesi | http://www.aluminiumcarradiators.com |

Popüler Etiketler: toyota camry 03 için otomatik araba alüminyum radyatörler - 06 mcv30 mt, üreticileri, toptan, kalite
