1987-1991 TOYOTA CAMRY RADYATÖRÜ
1987-1991 TOYOTA CAMRY RADYATÖRÜ Ürün Detayları
| Üretici parti numarası | KJ-12003 |
| Çekirdek boyutu | 325 * 688 * 16/26 mm |
| Çekirdek kalınlığı | 16/26 mm |
| Araba tipi | TOYOTA CAMRY'87-91 VZV21 AT |
| Tank boyutu | 48/48 * 717 mm |
| Tank malzemesi | Plastik / alüminyum |
| Çekirdek malzeme | Alüminyum |
| Marka adı | Toyota |
| warrantly | 12 ay |
1987-1991 TOYOTA CAMRY RADYATÖRÜ İÇİN ÖZELLİK
1. Yüksek Kalite ve Fabrika Fiyatı
2. Güvenli ambalaj ve hızlı teslimat
3. Advanced test ekipmanları
4. Mükemmel Takip Servisi
Ambalaj ve nakliye
1. Tüm ürünler Ayrı ambalaj, genellikle satın alınan parçalar radyatörler ile paketlenmiştir.
2. Aşınmaya ve aşınmaya maruz kalmayan ürünlerin taşınması sırasında güvenliğin ambalajlanması ve korunması için EPE, köpük ve karton kutular kullanın.
3. müşteri ihtiyaçlarına göre.
4. Eğer herhangi bir radyatör istiyorsanız, boyut, marka ve uygulamadan bağımsız olarak, lütfen bize bildirin.
HAKKIMIZDA
Guangzhou Kinga Autoparts imalatı Co Ltd profesyonel yüksek performanslı otomobil parçaları fabrikası, biz
2003 yılında kurulmuş ve ağırlıklı olarak radyatörler, intercoolerler, yağ soğutucular, otomobiller için aksesuar adaptörleri sunmaktadır.
Popüler Etiketler: 1987-1991 TOYOTA CAMRY RADYATÖR, üreticiler, toptan, kalite
