2001-2003 TOYOTA LEXUS RADYATÖRÜ
2001-2003 TOYOTA LEXUS RADYATÖRÜ için Ürün Özellikleri
Üretici parti numarası | KJ - 12064 |
| Araba tipi | TOYOTA LEXUS'01-03 LS430 MT |
| Çekirdek boyutu | PA 425 * 748 * 16 / 26mm |
| Tank boyutu | 48/48 * 774 mm |
| Çekirdek malzeme | Alüminyum |
| Tank malzemesi | Plastik |
| Kalınlık | 16 mm / 26 mm |
| Garanti | Bir yıl |
| teslim | Sipariş onaylandıktan sonra 30 ~ 40 gün |
| Ödeme koşulu | T / T, üretim öncesi% 30 mevduat, sevkiyat öncesi denge |
| Ticari Terim | FOB SHENZHEN Çin |
| Adedi | 30 Adet |
| Numune | Numune ücreti ve ekspres ücretini şarj edin, ancak siparişleri aldıktan sonra geri dönün |
2001-2003 TOYOTA LEXUS RADYATÖRÜ için hizmetlerimiz
- Odaklı ve Profesyonel - KINGA, otomotiv ürünleri üzerinde yoğunlaşmıştır.
- Kusursuz Hizmet -KINGA müşterileri önemser ve bu nedenle müşteri olarak dikkatsiz bir tedarikçi ile uğraşırken sıkıntı yaşamayacaksınız ve memnun bir gülümseme ile müşterinizi görmekten keyif duyabilirsiniz!
- İş pratiğindeki Dürüstlük ve Şeref Anlaşması - herkes bunu söylüyor, KINGA ciddi olmak istiyor ve onu satış noktası haline getiriyor (zamanla kanıtlamak zorundayız) .KINGA, güven kazanmak için uzun vadeli iş için bütünlüğün gerekli olduğuna inanıyor. müşteriden
- Adil Fiyat - Fiyat makul (biz uzun vadeli iş için büyük kar marjı inanmıyorum). Biz çok 1 zaman adil fiyat için bizimle kalmak için tutmak istiyorum.
![]() 2001-2003 TOYOTA LEXUS RADYATÖRÜ | ![]() 2001-2003 TOYOTA LEXUS RADYATÖRÜ |
Popüler Etiketler: 2001-2003 toyota lexus radyatör, üreticiler, toptan, kaliteli


