LIANA / AERIO İÇİN SUZUKI OTO RADYATÖR 01 - 04 AT
Radyatör Özellikleri
| Üretim parça numarası | KJ-18001 |
| Araba tipi | SUZUKI LIANA / AERIO 01 - 04 AT |
| Çekirdek boyutu | PA 350 * 708 * 16/26 mm |
| Tank boyutu | 48/48 * 736 mm |
| Kalınlık | 16/26 mm |
| kutu | 780 * 100 * 530 mm |
| transmisyon | AT |
| OEM | 17700-54G10 |
1. Değerlerimiz
Yüksek kalite sağlayarak müşterilerimize tek elden alışveriş deneyimi sağlamaya kendini adamış bulunmaktayız.
rekabetçi fiyatlarla ürünler ve rakipsiz müşteri hizmetleri. Zaten güçlü bir uluslararası kazanım elde ettik
itibarı.
2. Ekibimiz
Ekibimiz, geleceğimizi başarmak ve aklamak için kararlı, genç, tutkulu, sorumlu ve çalışkan.
Ekip üyelerimizin hepsi teknik olarak eğitilmiştir ve herhangi bir ürünü kaynak ve rakipsiz fiyatlar sunabilir. Ekibimiz
ayrıca en zorlu problemleri çözebilir ve stratejik çözümler sağlamak için birlikte çalışabilir.

Popüler Etiketler: liana için suzuki oto radyatör / aerio 01 - 04 at, üreticileri, toptan, kalite
