Temel bilgi
Model No: KJ-14127-PA16
Gövde Malzemesi: Alüminyum
Sertifikasyon: ISO9001, TS16949
Soğutma Sıvısı Tipi: Alkol
Radyatör Çekirdeği Türü: Boru-yüzgeç
Soğutma Sıvısı Marka: Mobil
Çekirdek Malzemesi: Alüminyum
Tank Ebat: 40/49 * 717 Mm
Yağ Soğutucu: 19 * 390 Mm
Kartpostal: Pajero V73'02
Menşe Yeri: Guangzhou Çin (Anakara)
Nakliye Paketi: Vvo Ambalaj / Nötr Ambalaj / Blister Ambalaj
Menşei: Çin
Bileşen: Radyatör
Soğuk Stil: Su soğutmalı
Yapı: Açık Tip
Radyatör Tipi: Çapraz akış
Su Sıcaklığı Sensör Tipi: Switch Tipi
Tip: Otomatik Radyatör
Çekirdek Boyutu: PA 500 * 698 * 16/22 Mm
At / Mt: adresinde
Kalınlık: 16/22 Mm
OEM: MB968286
Ticari marka: KINGA
Şartname: 500 * 698 * 16/22
HS Kodu: 8708911000
Ürün Açıklaması
Mitsubishi PAJERO V73'02 için Araba Radyatörü
Ürün Detayları
| Üretici parti numarası | KJ-14127-PA16 |
| Araba tipi | PAJERO V73'02 |
| Çekirdek Boyutu | 500 * 698 * 16/22 mm |
| Tank Ebatları | 40/49 * 717 mm |
| Yağ soğutucusu | Φ 19 * 390 mm |
| Kalınlık | 16/22 mm |
| Çekirdek Malzeme | Alüminyum |
| Karton boyutu | 760 * 110 * 650 mm |
Bizim avantajlarımız
1.Mükemmel kalite:
Kalite kontrol ekibi ve test makineleri ile sıkı kalite kontrolü.
2.Profesyonel ekip:
20 yılı aşkın bir süredir Teknik ve Satış Destek ekibi size en iyi hizmeti sunuyor.
3.Delivery:
Tam Teslim Süresi, onayınızı aldıktan sonra garanti edilebilir.
4.Komite:
Sizden gelen herhangi bir e-posta ya da soruşturma 24 saat içinde cevaplandırılacak, 2 dakika içinde bir fiyat teklifi hazır.
Yapı Grafiği
| Lehimli Radyatör Yapısı | ||
| 1. En İyi Tank | 8. Yan plaka | 15. KINGA Logo |
| 2. Filler Boyun | 9. Çekirdek Yüksekliği | 16. Alt Tank |
| 3. Giriş borusu | 10. Fin | 17. Su şalteri |
| 4. Üst Başlık Plakası | 11. Tüp | 18. Alt Başlık Plakası |
| 5. Üst Montaj Pimleri | 12. Çekirdek Genişliği | 19. Yağ soğutucusu |
| 6. Fan Bağlantısı | 13 Çekirdek Kalınlığı | 20. Çıkış Borusu |
| 7. Taşma Borusu | 14. Klips | |
hizmetlerimiz
1. Yüksek Kalite
Oto radyatör için, hepimiz yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz, gelişmiş üretim donanımına sahibiz, sıkı
Üretim süreci için gereksinimler ve mükemmel kontrol, böylece bitmiş ürün çok iyi.
2. Rekabetçi Fiyat
Alüminyum malzeme ve bazıları ile bize çok iyi uzun dönem işbirliği tedarikçilerimiz var
Diğer parçalar, aynı zamanda yüksek kalite değil, aynı zamanda iyi bir fiyat, bu nedenle radyatörümüzün fiyatı çok rekabetçi.
3. Mükemmel satış sonrası hizmet
Firmamızın kurallarına göre, malları aldıktan sonra on yıllık kalite garantisini destekliyoruz.
Bu süre zarfında, herhangi bir kalite problemi ile karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçin, size bir değiştirme sağlayabiliriz. Öncül insan dışı bir hasar.
| Şirket Adı: | Guangzhou Kinga Otomobil Parçaları Sanayi Imalatı Co, Ltd |
| Fabrika adresi: | Guangcong Road No.18 Conghua ekonomik bölüm alanı |
| İhracat departmanı Tel: | 86-20-87810068 |
| Tel: | 0086-13560106402 |
| Faks: | 86-20-87819013 |
| Posta kodu: | 510.900 |
| Şirket Web Sitesi | Http://www.aluminiumcarradiators.com |
Herhangi bir sorunuz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Bize katılın, bu yolculuğun yeni bir başlangıcı, en etkili hizmeti, en iyi kaliteyi ve mükemmel bir ünü hissedeceksiniz!



Pajero v73 2002 kalite oem mr968286 mitsubishi radyatörümüzden memnunsanız lütfen profesyonel ve deneyimli üreticilerimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. Toptan satış hizmeti, iyi satış sonrası hizmet ve hızlı teslimat da sunulmaktadır.
Popüler Etiketler: PAJERO V73 2002 AT için OEM MR968286 otomatik MITSUBISHI radyatör, üreticiler, toptancılar, kalite

