1986-1999 MITSUBISHI DELICA RA DIATOR SÖKME
Açıklama için 1986-1999 MITSUBISHI DELICA RA DIATOR SÖKME
| Araç tipi için uygulama | MITSUBISHI DELICA'86-99 MT |
| OEM | MB356342 / 605252 |
| Çekirdek malzeme | Alüminyum |
| Tank malzemesi | Plastik |
| Malzeme | Alüminyum çekirdek / plastik tankı |
| Çekirdek boyutu | PA 390 * 558 * 16/26 mm |
| Kalınlık | 16/26 mm |
| Tank boyutu | 47/47 * 587 mm |
| Fiyat şartları | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Ödeme şartları | TT% 30 depozito,% 70 B / L kopyasına karşı |
| Garanti | 12 ay |
| Ihracat pazarları | global |
Giriş 1986-1999 MITSUBISHI DELICA RA DIATOR SÖKME
- Model No: 1300196
- Garanti: 1 yıl
- Sertifika: TS16949: 2002, ISO9001
Radyatörler hakkında
Radyatörler , bir amaç için termal enerjiyi bir ortamdan diğerine aktarmak için kullanılan ısı değiştiricilerdir .
soğutma ve ısıtma. Radyatörlerin çoğunluğu otomobillerde çalışmak üzere inşa edilmiştir .
Firmamız, Skoda, Suzuki, Suzuki gibi birçok otomobil markası için tam kapsamlı su pompaları sağlayabilir
Açık, yüksek kalite bizim sorumluluğumuzdur .
Popüler Etiketler: 1986-1999 mitsubishi delica ra diator kaldırma, üreticileri, toptan, kalite
