1988-1992 MAZDA MX6 RADYATÖR
1988-1992 MAZDA MX6 RADYATÖRÜ için Ürün Özellikleri
| Üretici parti numarası | KJ - 16038 |
| Araba tipi | MAZDA MX6'88-92 626GD MT |
| Çekirdek boyutu | PA 400 * 638 * 16 / 26mm |
| Tank boyutu | 50/50 * 667 mm |
| Çekirdek malzeme | Alüminyum |
| Tank malzemesi | Plastik |
| Kalınlık | 16 mm / 26 mm |
| AT / MT | MT |
| Garanti | Bir yıl |
| fonksiyon | araba motorunun aşırı ısınmasını önleme |
| paketleme | Nötr Ambalaj / Köpük Köşe Koruyucu / Blister Ambalaj / Sizin tarafınızdan herhangi bir özel gereksinim isteğiniz. |
| teslim | Sipariş onaylandıktan sonra 30 ~ 40 gün |
| Ödeme koşulu | T / T, üretim öncesi% 30 mevduat, sevkiyat öncesi denge |
| Ticari Terim | FOB SHENZHEN Çin |
| Adedi | 30 Adet |
| Numune | Numune ücreti ve ekspres ücretini şarj edin, ancak siparişleri aldıktan sonra geri dönün |
1988-1992 MAZDA MX6 RADYATÖRÜ için özellik
1). Çekirdek boyutu: 400 * 638 * 16 / 26mm
2). su soğutma performansı
3). 1 yıl garanti
4). Yüklemek için kolay.
5). Araba yarışı için uygun, performans iyileştirme.
SSS
S1. Paketleme şartlarınız nedir?
Genel olarak, mallarımızı nötr kahverengi kartonlarla paketliyoruz. Yasal olarak kayıtlı bir patentiniz varsa,
Yetkilendirme mektuplarınızı aldıktan sonra markalı kutularınızdaki eşyaları paketleyebiliriz.
S2. Ödeme şartlarınız nedir?
T / T% 30 depozito olarak ve teslimattan önce% 70. Ürünlerin ve paketlerin fotoğraflarını size göstereceğiz
dengeyi ödemeden önce.
Q3. Teslimat şartlarınız nedir?
EXW, FOB, CFR, CIF,
S4. Teslim süresine ne dersin?
Genellikle, peşin ödeme aldıktan sonra 30 ila 60 gün sürer. Belirli teslimat süresi bağlıdır
ürün ve sipariş miktarı.
![]() 1988-1992 MAZDA MX6 RADYATÖR | ![]() 1988-1992 MAZDA MX6 RADYATÖR |
Popüler Etiketler: 1988-1992 mazda mx6 radyatör, üreticiler, toptan satış, kalite


