Temel bilgi
Model No: KJ-21032
Gövde Malzemesi: Alüminyum
Sertifikasyon: ISO9001, TS16949
Radyatör Türü: Doğrudan akış
Su Sıcaklığı Sensör Tipi: Switch Tipi
Şanzıman: Manuel Şanzıman
Tank Boyutu: 53,5 / 53,5 * 592,5 mm
Giriş / Çıkış Boyutu: Çap 35mm
Çekirdek Kalınlığı: 26mm
Tank Malzemesi: Plastik
Şartname: PA 400 * 568 * 26mm
HS Kodu: 8708911000
Bileşen: Radyatör
Soğuk Stil: Su soğutmalı
Yapı: Mühürlü Tip
Radyatör Çekirdeği Türü: Boru-yüzgeç
Araba Tipi: H100'min Bus'93 Grace'93
Çekirdek Boyutu: PA 400 * 568 * 26mm
Karton: 660 * 200 * 560mm
OEM: 25300-43000 / 43820
Çekirdek Malzemesi: Alüminyum
Ticari marka: KINGA
Menşei: Guangdong Guangzhou
Ürün Açıklaması
Hyundai H100'MIN BUS'93 GRACE'93 MT için Motor Soğutma Sistemi Oto Radyatörü
Ürün özellikleri:
| Üretici parti numarası | KJ - 21032 |
| Araba tipi | H100'MIN BUS'93 GRACE'93 |
| Çekirdek Boyutu | PA 400 * 568 * 26 mm |
| Tank Ebatları | 53,5 / 53,5 * 592,5 mm |
| Karton boyutu | 660 * 200 * 560mm |
| Çekirdek Malzeme | Alüminyum |
| Tank Malzemesi | Plastik |
| Kalınlık | 26 mm |
| AT / MT | MT |
| OEM | 25300-43000 / 43820 |
| İşlev | Otomobil motorunun aşırı ısınmasını önleme |
| Ambalaj | Nötr Ambalaj / Köpük Köşe Koruyucu / Blister Ambalaj / Herhangi bir özel talep isteği. |
| Teslimat | Sipariş onaylandıktan 30 ~ 40 gün sonra |
| Ödeme koşulu | T / T, üretim öncesi% 30 mevduat, Sevkıyat öncesi bakiye |
| Ticari Terim | FOB SHENZHEN Çin |
| Adedi | 30 Adet |
| Numune | Örnek ücreti ve ekspres ücreti tahakkuk ettirin, ancak sipariş aldıktan sonra geri döneceksiniz |
Avantajımız:
1.Mükemmel Satın Alma Hizmeti
Oto yedek parça fabrikalarının farklı aralıklarının birçok kaynağına sahip olduğumuzdan kalite seviyesini ve fiyat seviyesini biliriz. İsteğe göre müşterilere en uygun tedarikçiyi seçebiliriz.
2. Sunulan Yüksek Kaliteli Ürünler
Çoğu ürün, uzun vadeli tedarikçilerimizden gelmektedir. Malları 20 yılı aşkın süredir temin ediyorlar; Biz kalite ve fiyat kontrol edebilirsiniz. Dolayısıyla kalite meselesi bir sorun değildir. Ürünler fonksiyon problemini karşılamış olsalar bile, tüm sonuçlara gücü yetebiliriz. Müşteri menfaatlerine asla zarar vermeyeceğiz.
3. Zengin Fabrika Kaynakları ve Bilge Pazarlama Önerisi
Bu dosyada biriken 20 yılı aşkın deneyimin ardından üreticilerin ve distribütörlerin değerli kaynakları topladık. Biz sadece yüksek kaliteli mal temin edebiliyoruz; Ayrıca farklı pazar ihtiyaçlarına göre sıcak satış ürünlerini müşterilere önerebiliriz. Müşteriden para kazanmasına yardımcı oluruz, ancak daha fazla para kazanmalarına yardımcı oluruz.
4. Mükemmel Satış Sonrası Hizmet
Şirketimizin kurallarına göre, malları aldıktan sonra bir yıllık kalite garantisini destekliyoruz. Bu süre zarfında, herhangi bir kalite problemi ile karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçin, size herhangi bir değiştirme sağlayabiliriz. Öncül insan dışı bir hasar.
Related Auto Cool Radiatpr Satılık
| Çin Radyatör Markası | Eşleşen Araba Tipi | Çekirdek Boyutu | KINGA NO |
| ISUZU | ALIŞVERİŞ DMAX'06 AT | PA 475 * 588 * 16/26 | KJ-13001 |
| ISUZU | ISU TFR (GAZ) MT | PA 415 * 528 * 16/26/32/36 | KJ-13005 |
| ISUZU | ISU TFR (DİZEL) MT | PA 415 * 528 * 16/26/32/36 | KJ-13006 |
| ISUZU | JEEP AT | PA 425 * 608 * 16/26/32 | KJ-13007 |
| ISUZU | TROOPER'92-02 AT | PA 500 * 608 * 16/26/32 | Kj-13009 |
| ISUZU | AMIGO / RODEO / PASSPORT'98-99 AT | PA 425 * 608 * 16/26/32 | KJ-13011 |
| ISUZU | RODEO 3.2L'98-03 AT | PA 425 * 608 * 16/26/32 | KJ-13017 |
| ISUZU | ISUZU NPR 4.8 MT | PA 590 * 548 * 32/36 | KJ-13019 |
| ISUZU | DMAX'12 (3000CC) MT | PA 495 * 648 * 16/26 | KJ-13023 |
Size en iyi hizmeti sunabilmek için lütfen bize aşağıdaki bilgileri sağlayın:
1. Araba Markası
2. OEM / DPI parça numaraları
3. Sipariş miktarı
4. Teslimat süresini bekleme
Hakkımızdaki daha fazla bilgi için:
| Şirket Adı | Guangzhou Kinga Otomobil Parçaları Sanayi Imalatı Co, Ltd |
| Fabrika adresi | Guangcong Road No.18 Conghua ekonomik bölüm alanı |
| İhracat departmanı Tel | 86 - 20 - 87815083 |
| Faks | 86 - 20 - 87819013 |
| Şirket Web Sitesi | Http://www.aluminiumcarradiators.com Http: //www.kj1688 .com |
Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, bize söz verin ve sorunuzu bize bildirin.
Size en iyi fiyat sunacağız ve sizlerle uzun vadeli bir işbirliği kurmak için sabırsızlanıyoruz.
Hyundai h100'min bus'93 grace'93 mt için kaliteli motor soğutma sistemi oto radyatöründen memnunsanız lütfen profesyonel ve deneyimli üreticilerimize başvurmaktan çekinmeyin. Toptan satış hizmeti, iyi satış sonrası hizmet ve hızlı teslimat da sunulmaktadır.
Popüler Etiketler: Hyundai H100'min bus'93 grace'93 için motor soğutma sistemi oto radyatörü, üreticiler, toptan, kaliteli

