HYUNDAI SANTA FE 10 - 12 MT KIA SORENTO 11 - 12 MT İÇİN ALÜMİNYUM RADYATÖRLER
Öğe giriş
| Üretici parti numarası | KJ- 21166 |
| Araba tipi | HYUNDAI SONATA 2011 - MT |
| Çekirdek boyutu | PA 635 * 478 * 16/26 mm |
| Tank boyutu | 46,5 / 46,5 * 490 mm |
| transmisyon | MT |
| Karton boyutu | 830 * 165 * 580 mm |
| Malzeme | Alüminyum çekirdek, plastik tankı |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına olarak |
| Renk | Gümüş |
| Marka adı | HYUNDAI |
| warrantly | 12 ay |
Rekabet avantajları
1. Biz plastik enjeksiyon, metal presleme, kalıp geliştirme, montaj ve kalite kontrol dahil olmak üzere beş atölye var, bize iyi bir kurşun zamanı ve iyi bir fiyat var. En iyisi, malzemelerin kalitesini kendimiz kontrol edebilir.
2. biz bir yıl garanti ile yüksek kaliteli ürün tedarik insan yapımı hasarlı, biz sizin için hasar ürün değiştirebilirsiniz veya para iade.
3. Yeni ürünlerin ihtiyaçlarını karşılamak için 35'den fazla mühendis ile Ar-Ge ekibimiz var. Bu arada periyodik olarak yeni ürünler çıkaracağız ve ürünleri OEM kalitesine göre özelleştireceğiz.
4. fabrikamız 2003 yılında kurulmuş, sertifikaları var: ISO / TS16949, ISO9001: 2008 ,.
5. bazı sıcak satış öğeleri için, bizim depoda stok var, biz kısa bir sürede örnekleri veya küçük sipariş verebiliriz.
6. Biz denizaşırı pazarlar için iyi deneyimli bir profesyonel satış ekibi var, sizin pazar için iyi ürünler sunuyoruz.
7. Deneme siparişi küçük miktar ile kabul edilir.

Popüler Etiketler: hyundai santa fe için alüminyum radyatörler 10 - 12 mt kia sorento 11 - 12 mt, üreticiler, toptan satış, kalite
