HYUNDAI TERRACAN 2.5 TD 01 İÇİN ALÜMİNYUM PLASTİK RADYATÖR - MT
Ürün Açıklaması
| Cartype için uygulama | HYUNDAI TERRACAN 2.5 TD 01 - MT |
| Çekirdek malzeme | Alüminyum |
| Tank malzemesi | Plastik |
| Radyatör Çekirdek Tipi | Tüp yüzgeci |
| Malzeme | Alüminyum çekirdek / plastik tankı |
| Çekirdek boyutu | PA 510 * 568 * 32/40 mm |
| Kalınlık | 32/40 mm |
| Tank boyutu | 62/62 * 571 mm |
| Karton boyutu | 640 * 130 * 660 mm |
| HS kodu | 8708911000 |
| Fiyat şartları | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Ödeme şartları | TT% 30 depozito,% 70 B / L kopyasına karşı |
| Garanti | 12 ay |
Servisimiz
1) Büyük verimlilik: 140.000 adet / ay
2) oem hizmetleri: sağlayabilir OEM hizmeti het değiştiriciler tamamen customers'requirement göre, alsoprint logosu alıcıların ihtiyacına göre
3) İhtiyaçlarınıza hızlı yanıt: Biz size mektup aldıktan sonra 24 saat içinde cevap verecektir. Eğer acil bir şey varsa, bizi aramaya hoş geldiniz.
4) En Verimli Servis, En İyi Kalite ve Mükemmel İtibar

Popüler Etiketler: hyundai terracan 2.5 td 01 için alüminyum plastik radyatör - mt, üreticiler, toptan satış, kalite
