BENZ S-CLASS için Otomobil Parçaları radyatörü W211'05- AT / CL-CLASS W216'05- AT221 500 2603/0003/0203
Radyatör Özellikleri
| Üretici parti numarası | Ki-40133 |
| Araba tipi | BENZ S-SINIFI W211'05- AT / CL-SINIFI W216'05-AT |
| OEM | 221 500 2603/0003/0203 |
| Çekirdek Yüksekliği | 640mm |
| Çekirdek Genişliği | 448mm |
| Kalınlık | 32mm |


Daha İyi Bir Radyatör Nasıl Olsun?
1. Ağır daha iyidir. Bazı radyatörler bazı ucuz hafif alaşımlı malzemelerden imal edilmiştir. Radyatör yüksek sıcaklık ve yüksek basınç altında çalışma koşulları altında çalışırsa, radyatörün göbeğini şekle kolayca götürüp hatta motora zarar verebilir.
2.Good weld works başka bir önceliktir. Yanlış kaynak yapılması, bazı kabarcıkların veya diğer arızaların gücünü azaltabileceğini, basınç arttıkça sızıntı sorunu kolaylıkla ortaya çıkacaktır. (SUPEEDMOTOR ve diğer alaşımlı radyatörler arasındaki farka bakın)
Bizim Avantajlarımız
1. Orijinal / OEM kalite ve rekabetçi fiyat.
2. Profesyonel çalışma ekibi ve hızlı servis.
3. Güçlü ve standart paket.
4. Hızlı ve güvenli teslimat.
5. Ortadoğu, Kuzey Avrupa, Güneydoğu Asya, Kuzey Amerika, Afrika, Brezilya'daki uzun ihracat tecrübesi.
Bizimle iletişime geçin
| Fabrika adresi | Guangcong Yolu No: 18 Conghua Ekonomik Tekniği Geliştirme Bölgesi, Guangzhou, Guangdong, Çin |
| Posta kodu | 510900 |
| Tel | 0086-20-87815083 |
| Web sitesi | http://kingaautoparts.en.made-in-china.com/ |
KINGA RADYATÖRÜ, EN İYİ SEÇİM
HOŞGELDİNİZ!
Popüler Etiketler: benz s-class w211'05-at / cl-class w216'05- at221 500 2603/0003/0203, imalatçı, toptan satış, kalite
